Naga MarketsGrupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

apator
źródło xStation 5

W ostatnim czasie spółka notuje dobry okres i odrabia część wcześniejszych strat. Powodem mogą być słowa prezesa o tym, że przewiduje się realizację prognozy zysku netto za cały rok w granicach 65-70 mln zł, a przychodów 850-880 mln zł. Po 10 miesiącach spółka ma już 63 mln zł zysku netto, co zdaniem prezesa oznacza, że prognozy zostaną zrealizowane, a jego zdaniem wynik netto przekroczy poziom 70 mln zł. Wcześniej spółka opublikowała niezłe wyniki za trzeci kwartał, a patrząc mocno wstecz, wyniki w ujęciu rocznym są dość stabilne.

Orbex

Spółka prawdopodobnie w okolicach lutego opublikuje prognozy na 2019 rok. Jeżeli obecny rzeczywiście zakończy się udanie, jak to sugeruje prezes, wydaje się, że powinno to podtrzymać wzrostową korektę. Na wykresie sytuacja wygląda względnie obiecująco tzn. mamy już trzy coraz mocniejsze odbicia w górę. Teoretycznie więc, czas na kolejne, a jeżeli znowu będzie mocniejsze od poprzednich, to cena powinno dotrzeć do linii trendu spadkowego. Wydawane w tym roku rekomendacje oscylują w rejonie 26-29 zł.

Czytaj także: AmRest [EAT], British Automotive Holding [BAH] – Gorące spółki dnia 10.12.2018

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here