Naga MarketsGrupa operuje na rynku czystych technologii i od początku funkcjonowania zajmuje się głównie systemami sterowania i kontroli zużycia mediów.

apanet w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Spółka nie posiada zbyt długiej historii notowań stąd nie powinno się przeceniać znaczenia analizy technicznej w tym przypadku. W szerszym spojrzeniu można stwierdzić, że cena generalnie rośnie. Od końca 2014 roku cena wzrosła od 0,40 zł do ponad 9,50 zł. Obecna korekta nie powinna być więc zakończeniem ani niczym dziwnym. Przełamanie linii trendu może wskazywać na to, że ruch korekcyjny jeszcze się rozwinie.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

apanet d1

Wykres dzienny także wskazuje na prawdopodobną kontynuację spadków. Do tej pory korekta była bardzo płaska i tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się ruch spadkowy. Zejście poniżej linii trendu, a przede wszystkim upadek ważnego wsparcia w rejonie 6 zł i to przy podwyższonych obrotach powinno doprowadzić do pogłębienia korekty przynajmniej w rejon kolejnego wsparcia w okolicach 4,50 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here