Naga Markets

ANTPOOL odrzuca The Merge sieci Ethereum. Nie przejdzie na ETH2.0Kryptowalutowa pula wydobywcza ANTPOOL opublikowała informację prasową w związku ze zbliżającą się długo oczekiwaną aktualizacją sieci Ethereum (ETH) o nazwie The Merge. W nowym wpisie na blogu AntPool twierdzi, że nie będzie wspierać aktywów swoich użytkowników na nowym łańcuchu proof-of-stake (PoS) Ethereum, powołując się na ryzyko cenzury.

ANTPOOL pozostaje wierny Proof-of-Work, odrzuca The Merge sieci Ethereum

Z informacji opublikowanej 27 sierpnia jasno wynika, że ANTPOOL nie ma zamiaru przechodzi na Ethereum 2.Ponieważ ETH2.0 (The Merge) przychodzi wraz z ryzykiem cenzury w wielu krajach, ANTPOOL ze względu na bezpieczeństwo aktywów klientów, nie będzie w stanie utrzymać aktywów ETH na łańcuchu PoS. Górnicy ETH są zachęcani do dodania adresu portfela ETH na swoim obecnym koncie do 2022/09/03 00:00 (UTC+0), aby otrzymać zgromadzone aktywa ETH na ANTPOOL – napisano w oświadczeniu.

ANTPOOL będzie nadal świadczyć usługi Ethash mining pool dla użytkowników, którzy planują wydobywać tokeny Ethash, takie jak ETC, i dołoży wszelkich starań, aby zapewnić stabilność hash power i bezpieczeństwo aktywów, napisano w dalszej części.


W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

The Merge pozwoli Ethereum przejść z modelu proof-of-work na proof-of-stake, ustawiając scenę dla przyszłych aktualizacji, które mogą zwiększyć skalowalność blockchaina. Po The Merge górnicy proof-of-work (PoW) Ethereum zostaną zastąpieni przez dostawców stakingu, którymi w dużej mierze będą duże giełdy kryptowalut, które mogą być podatne na regulacje lub cenzurę ze strony władz.

XTB

ANTPOOL twierdzi, że chce tylko wspierać zdecentralizowane modele konsensusu PoW, które pasują do wizji twórcy Bitcoina (BTC), Satoshiego Nakomoto.

– Jako jeden z największych PoW mining pools na świecie, ANTPOOL opowiada się za zdecentralizowanym konsensusem PoW autorstwa Satoshiego Nakamoto i w pełni wspiera BTC, ETC i inne tokeny PoW. ANTPOOL zawsze poświęcał się rozwojowi i utrzymaniu ekosystemu PoW. Zobowiązuje się do przewodzenia branży blockchain za pomocą technologii i do objęcia jasnej przyszłości z nieskończonymi możliwościami – napisano w dalszej części.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: forum giełdowe | kurs dolara usd | bitcoin aktualności | kurs forinta sprzedaż | aktualny kurs dolar jen | cena kryptowalut | notowania kruk |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułWarimpex miał 17,61 mln euro zysku netto, 7,83 mln euro zysku EBITDA w II kw. 2022 r.
Następny artykułBitcoin będzie spadał, twierdzi Peter Schiff
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here