TMS


Po ponad trzech miesiącach spadków, na rynku kryptowalut znów zagościły bycze nastroje. Jednym z liderów tych wzrostów jest Bitcoin Cash, którego wartość w ciągu niespełna trzech tygodni wzrosła o ponad 163%. Za jedną z przyczyn tak silnej aprecjacji BCH uznaje się fakt, iż jedna z największych grup wydobywczych, Antpool, “pali” monety Bitcoin Cash, które stworzyła w celu zmniejszenia podaży.


Sam Antpol będący jednym z najstarszych pooli wydobywczych przyznał, że spala ostatnio 12% opłat transakcyjnych BCH z bloków, które wykopie i robi to dobrowolnie dla dobra gospodarki BCH. Organizacja zaznacza, że o ile aktywne korzystanie z BCH jest bardzo ważne dla ekosystemu, o tyle posiadanie inwestorów posiadających BCH jest również podstawowym wymogiem utrzymania silnej gospodarki – bez inwestorów wartość giełdowa BCH traci znaczące wsparcie.

Uważamy, że również oni [inwestorzy] powinni odnieść korzyści ze wzrostu BCH poprzez stały udział w ekosystemie Bitcoin Cash – opłaty transakcyjne uzyskane przez górników są ważnym wskaźnikiem wzrostu ekosystemu BCH, a jeśli część opłat zostanie spalona skutecznie, górnicy dzielą się przychodami z całą siecią BCH.

Organizacja wzywa również innych górników, aby dołączyli do nich, spalając 12% zebranych opłat transakcyjnych. Ponadto Antpol przypomina również o nadchodzącym hard forku, który zaplanowany jest na 15 maja, a jego celem jest zwiększenie rozmiaru bloku do 32 MB.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułŚwiat na krawędzi wojny handlowej – bezpłatny webinar XTB
Następny artykułDM BOŚ rekomenduje: “trzymaj” Ciech, cena docelowa 63,50 zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here