Naga MarketsZakończyły się rozgrywki w ramach IX edycji Ligi Traderów. W turnieju wzięło udział 90 zawodników. Po 3 miesiącach zmagań poznaliśmy kolejnego triumfatora konkursu.

Fundatorami nagród w IX edycji Ligi Traderów byli:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz REGULAMIN KONKURSU . Wyniki rozliczane są na platformie DEMO brokera XTB (pobierz).


Aby łatwiej było śledzić wyniki ligowe na żywo polecamy zainstalowanie wskaźnika dla platform MT4 lub MT5 (instrukcja instalacji i obsługi)


W każdą środę oraz sobotę (zazwyczaj ok. 10-11) pojawia się wpis podsumowujący ostatnią kolejkę. Aby łatwo go znaleźć zalecamy dodanie zakładki (kliknij i zapisz): LIGA TRADERÓW. Po opublikowaniu wpisu z wynikami, na podane e-maile wysyłane jest powiadomienie (prosimy sprawdzać folder spam). Jeżeli powiadomienie nie dociera, prosimy dać znać.


Notowania dostępnych instrumentów:

Mecz o 3 miejsce:

WIELKI FINAŁ:

Po niemal 3 miesiącach zmagań zakończyliśmy rozgrywki w IX edycji Ligi Traderów. Wzięło w niej udział 90 zawodników. Zwycięzcą całego turnieju został – Antilo, wygrywając wielki finał 2:0. Antilo stoczył 23 pojedynki w całych rozgrywkach, odnotowując 16 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek (70% wygranych). W 16 meczach jego typy okazały się trafione (70%). Dzięki zwycięstwu w finale, poprawił dotychczas swój najlepszy wynik czyli 4 miejsce w VIII edycji konkursu – serdecznie gratulujemy i życzymy udanej obrony tytułu za rok, w X edycji Ligi Traderów.

Gratulujemy oraz dziękujemy także wszystkim zawodnikom za osiągnięte wyniki oraz podjęcie rywalizacji. Wstępnie zapraszam także na X edycję Ligi Traderów – jak zwykle w ostatni weekend września.

W najbliższym czasie będziemy kontaktować się poprzez e-mail lub forum w celu wyboru i przekazania nagród i ustalenia adresów wysyłki.

Klasyfikacja obecnej oraz wcześniejszych edycji:

Poniżej ranking wszech czasów z systemem punktacji. W ten sposób sumując wyniki graczy z wszystkich edycji powstaje ranking wszech czasów, który służy do ustalania koszyków przed losowaniem grup w kolejnej edycji. Ranking wszech czasów po IX edycjach Ligi Traderów:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w IX edycji Ligi Traderów, tworząc historię naszego konkursu. Przystępujemy do rozdania nagród – w najbliższych dniach skontaktujemy się z finałową 16-stką zawodników. Bardzo dziękujemy także fundatorom nagród.

IX edycję uznajemy za zakończoną. Do zobaczenia w kolejnej edycji Ligi Traderów 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here