Naga MarketsAnswear poprawia wyniki. Kurs domyka lukę z połowy września - zapiski giełdowego spekulantaSprzedaż online zrealizowana przez Answear.com w III kwartale br. wyniosła 161 mln zł, co oznacza wzrost o 73% r/r, podała spółka, prezentując wstępne dane. Skutkowało to również wzrostem przychodów ze sprzedaży, które w III kwartale zwiększyły się o 72% r/r i wyniosły 155 mln zł. Sprzedaż online za 9 miesięcy 2021 r. wyniosła 439 mln zł i wzrosła o 60% r/r. Przychody ze sprzedaży za 9 miesięcy 2021 r. wyniosły 424 mln zł i wzrosły o 61% r/r,. Zdaniem zarządu, III kw. to okres kontynuacji pozytywnego trendu wzrostu sprzedaży obserwowanego w spółce w całym 2021 roku.

Kilka dni temu spółka informowała też o wejściu na kolejny rynek zagranicznym, tym razem chorwacki. Niestety mimo bardzo dobrych wyników, notowania nieznacznie rosną. Na wykresie widać, że ostatnie podbicie kursu zdołało domknąć lukę spadkową z połowy września.Luka domknięta

Poziom okolic 36,40 zł może działać jako lokalny opór i przynajmniej chwilowo przystopować zwyżkę. Jeżeli udałoby się wybić opór, wydaje się, że popyt miałby już otwartą drogę na historyczne maksima notowań przy blisko 39 zł. Ostatnie kilka rekomendacji to wycena spółki powyżej 50 zł.

answear


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here