Naga MarketsAnswear - pierwsza autorska kolekcja okazała się sporym sukcesem - zapiski giełdowego spekulantaNiedawny debiutant z branży e-handlu, spółka Answear bardzo pozytywnie oceniła sprzedaż kolekcji jesień-zima 2020. Jej zdaniem, dane sprzedażowe są znacznie lepsze niż w ostatnim roku i powyżej celu sprzedażowego wyznaczonego przed sezonem. Sprzedaż tej kolekcji jest najwyższa od wielu lat, a sprzyja w tym pandemia (zamknięte galerie handlowe) oraz ostra zima. Co ciekawe, spółka zauważa, że wysoką sprzedaż odnotowują ubrania inspirowane modą z poprzednich dekad. “Co ciekawe, pomimo zamkniętych stoków narciarskich i ograniczonych możliwości wyjazdów na narty, Answear nie miał problemów ze sprzedażą odzieży narciarskiej” – czytamy w komunikacie.

  • Answear notuje wysoką sprzedaż nowej kolekcji
  • Ostatnie rekomendacje wyceniają spółkę w rejonie 45 zł

Warto dodać, że świetne wyniki notuje pierwsza, autorska kolekcja spółki. W związku z takim sukcesem, spółka postanowiła, że nadal będzie iść w tym kierunku i tworzyć kolejne, własne kolekcje ubrań. Najbliższa zostanie zaprezentowana już na wiosnę. „Takie działania mają pozytywny wpływ na nasz biznes poprzez generowanie atrakcyjnych marż, a także promocję naszego brandu i budowę rozpoznawalności” – powiedział dyrektor finansowy Jacek Dziaduś.

Te artykuły również Cię zainteresują
Łagodna korekta po dynamicznym wzroście

Firma już jest dobrze przygotowana na ocieplenie pogody, gdyż zauważa, że kliencie bardzo wcześnie szukają ubrań na zbliżającą się porę roku. Niedawno spółka otrzymała dwie pierwsze rekomendacje, obie oscylujące w rejonie 45 zł. Na wykresie mamy dynamiczne wzrosty i słabe korekty, a to dobrze wróży na najbliższą przyszłość.

answear


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here