Naga Markets

Answear [ANR], PlayWay [PLW] – Gorące spółki dniaInternetowy sprzedawca odzieży Answear ocenia, że jest “na dobrej drodze, aby wyczerpać potencjał magazynu, szacowany na 2 mld zł”, poinformował prezes Krzysztof Bajołek. Do 2025 roku spółka chce wejść do krajów bałtyckich, mniejszych bałkańskich i Mołdawii, a następnie otworzyć rynki zachodnioeuropejskie. “Wydajność naszego magazynu wynosi 2 mld zł. Jesteśmy na półmetku i jednocześnie na dobrej drodze, aby wyczerpać ten potencjał.

W przyszłości kolejny magazyn możemy uruchomić bliżej naszych rynków południowych” – powiedział prezes Bajołek, który wskazał również, że Answear osiągnął 200 tys. produktów marek premium gotowych do natychmiastowej wysyłki. W ostatnim czasie liczba ta została zwiększona o 50%. “Będzie to przyczyniać się do dalszych wzrostów sprzedaży. Nasza strategia jest niezmienna od debiutu giełdowego.

Nowe maksima 

Będziemy nadal poszerzać naszą ofertę produktową, może nie tak dynamicznie jak wcześniej, ale nadal będą pojawiać się nowe marki i produkty premium. Będziemy nadal optymalizować działalność pod względem rotacji i marży” – wymienił Bajołek. Popyt walczą o utrzymanie się nad wsparciem 26,50 zł.

answear

Blisko ważnego oporu 

Straty po sięgającej 67% przecenie z poprzednich lat, odrabia producent gier PlayWay. Notowania mają obecnie przed sobą opór w rejonie 410 zł oparty o dołki z końca 2021 roku.

playway

Spółka poinformowała, że wydana przez nią gra WW2 Rebuilder (wraz ze spółką zależną Madnetic Games), znalazła się na 50 miejscu wśród najlepiej sprzedających produkcji na platformie Steam. WW2 Rebuilder uzyskał ponad 95% pozytywnych recenzji. Od początku bieżącego roku kurs PlayWay wzrósł o blisko 24%.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

BossaConotoxia
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPrezes Galvo komentuje kwestie fundamentalne, operacyjne i strategiczne
Następny artykułHandel na boxy według Maksymiliana Bączkowskiego. Spotkanie online dzisiaj o 18:00
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.