Naga MarketsRada nadzorcza Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja powołała Andrzeja Jeduta na prezesa oraz Krzysztofa Kryga na członka zarządu, podała spółka.

Zmiany w zarządzie Kogeneracji

“Rada nadzorcza spółki w dniu 6 października 2020 r. podjęła uchwałę o powołaniu pana Andrzeja Jeduta w skład zarządu do pełnienia funkcji prezesa zarządu oraz uchwałę o powołaniu pana Krzysztofa Kryga do pełnienia funkcji członka zarządu” – czytamy w komunikacie.

Andrzej Jedut był od 1989 r. zawodowo związany z Elektrociepłownią Lublin Wrotków. Od maja 2018 r. był wiceprezesem w Elektrociepłowni Zielona Góra, gdzie pełnił nadzór nad pionami produkcji oraz dystrybucji ciepła. Od stycznia 2020 r. Dyrektor Oddziału Elektrociepłowni Gorzów Wielkopolski w PGE Energia Ciepła.

Te artykuły również Cię zainteresują

7Levels uplasował emisję akcji serii D


Krzysztof Kryg od 1988 r. jest związany z Kogeneracją, pełniąc funkcje menadżerskie w obszarze produkcji, remontów, kontroli wewnętrznej i audytu. W latach 2008 – 2010 pełnił funkcję zastępcy dyrektora produkcji, a od 2012 r. kieruje służbami remontowymi w spółce. W latach 2005 – 2007 był członkiem rady nadzorczej Kogeneracji z wyboru pracowników.

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja składa się z 3 zakładów produkcyjnych o łącznej mocy elektrycznej 365,7 MW i cieplnej 1 080,4 MW. Większościowy pakiet akcji spółki należy do Polskiej Grupy Energetycznej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here