Naga MarketsPolityk Andrew Yang mówi, że zmieni Nowy Jork w centrum Bitcoina. Musi tylko zostać  wybrany na burmistrza.

  • Andrew Yang walczy o to, by zostać burmistrzem Nowego Jorku.
  • Twierdzi, że jeśli wygra, stworzy centrum BTC.

Andrew Yang chce być burmistrzem Nowego Jorku

Andrew Yang, polityk Partii Demokratycznej, powiedział, że, jeśli wygra wybory na burmistrza, przekształci Nowy Jork w „centrum BTC i innych kryptowalut”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jego słowa wywołały mieszane emocje. Dużo osób chce, by Yang zadeklarował, że jeśli zostanie wybrany, zlikwiduje licencję BitLicense. Z kolei Meltem Demirors, CSO firmy zarządzającej aktywami cyfrowymi CoinShares, zasugerowała, że Yang będzie musiał poradzić sobie z wysokimi podatkami w mieście.

Wypłata w BTC

W niedawnym wywiadzie dla Forbesa, burmistrz Miami Francis Suarez omówił możliwość płacenia pracownikom miejskim w Bitcoinie, aby zachęcić ich do przyjmowania kryptowalut w tym regionie. Yang przedstawił podobny pomysł w wywiadzie z września 2019 r., opisując korzyści płynące z wydanej przez rząd, opartej na technologii cyfrowej „waluty społecznościowej”, którą można wymienić 1: 1 na dolara amerykańskiego.

Yang jest obecnie liderem Demokratów w mieście pod względem popularności i rozpoznawalności wśród wyborców. Sugerują to niedawne sondaże, które pokazały, że wyprzedził już prezydenta Brooklynu Borough Erica Adamsa i Scotta Stringera.

W przeciwieństwie do większości swoich politycznych rówieśników, Yang wielokrotnie wyrażał swoje poparcie dla Bitcoina w ciągu dwóch lat. Zwłaszcza gdy pojawiał się w głównych mediach.

W 2019 i 2020 r. starał się o nominację swojej partii, by móc reprezentować ją w wyborach prezydenckich. Ostatecznie przegrał o nominację – jak już wiemy – otrzymał Joe Biden, który został prezydentem USA po Donaldzie Trumpie.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here