Naga MarketsProgram Narodowej Konwencji Demokratów (Democratic National Convention, DNC) nie obejmuje przemówienia Andrew Yanga. Przypomnijmy, że ten jest zwolennikiem kryptowalut.

  • Yang walczył o to, by zostać kandydatem na prezydenta Demokratów.
  • Walkę o kandydaturę przegrał, a teraz został też zignorowany przez swoją partię przy organizacji Narodowej Konwencji Demokratów.  

Andrew Yang nie będzie mówcą w czasie DNC

Opublikowana 10 sierpnia aktualna lista mówców DNC obejmuje między innymi Berniego Sandersa i Pete’a Buttigiega, przekazał USA Today. Nie ma na niej jednak Yanga.

Te artykuły również Cię zainteresują
W swoim tweecie z 11 sierpnia Yang nie kryje swojego rozgoryczenia, bowiem spodziewał się, że pozwoli się mu powiedzieć kilka zdań w czasie wydarzenia.

 

Kongresman Ted Lieu kontynuował wątek na platformie mediów społecznościowych, wyrażając niezadowolenie z decyzji o usunięciu Yang z listy mówców DNC. Zwrócił jednak głównie uwagę na brak prelegentów azjatycko-amerykańskiego pochodzenia.

Yang o BTC

Yang wielokrotnie wspominał o bitcoinie podczas swojej kampanii wyborczej w ostatnich miesiącach. Zbierał nawet datki w BTC. Wzywał też do stworzenia mądrych regulacji rynku kryptowalut i swoich planach wdrożenia w USA systemu głosowania mobilnego opartego na blockchainie. Warto dodać, że apelował też o uregulowanie rynku blockchaina. Twierdził, że zaniedbanie tego tematu sprawi, że USA przegrają walkę technologiczną z innymi krajami.

Jednocześnie jest on zwolennikiem wprowadzenia w USA gwarantowanego dochodu. Zasłynął też m.in. innowacyjną kampanią wyborczą. Wszystko to nie pomogło mu w wygraniu wyścigu politycznego. Ostatecznie, jak dziś wiemy, kandydatem Partii Demokratycznej na prezydenta jest Joe Biden. Ten były wiceprezydent jak na razie świetnie obie radzi. Jego przewaga nad Trumpem w sondażach wynosi aż 8 proc.

Z kolei Yang zrezygnował ostatecznie z prowadzenia kampanii prezydenckiej w lutym 2020 roku, mniej więcej miesiąc przed tym, jak COVID-19 zaczął dominować na pierwszych stronach gazet.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here