Naga MarketsHiszpański regulator rynku karci gwiazdę piłki nożnej Andresa Iniestę za promowanie BinanceHiszpański regulator rynku zbeształ gwiazdę piłki nożnej Andresa Iniestę w środę wieczorem po tym, jak promował platformę wymiany kryptowalut Binance na swoich kontach na Twitterze i Instagramie.

Andres Iniesta został ostrzeżenie od hiszpańskiego regulatora

„Uczę się, jak zacząć na rynku kryptowalut z @binance #BinanceForAll”, napisał hiszpański piłkarz na swoich kontach w mediach społecznościowych, pod którymi wstawił zdjęcie siebie z laptopem, najwyraźniej dokonując transakcji na stronie internetowej Binance.Posty nie zawierały żadnych wskazówek, czy treści zostały opłacone przez firmę, czy też nie. Iniesta nie odpowiedział natychmiast na prośbę o komentarz od Reutersa wysłaną za pośrednictwem Twittera.

Iniesta, który grał większość swojej kariery dla FC Barcelony, był częścią hiszpańskiej drużyny narodowej, która wygrała Mistrzostwa Świata w 2010 roku. Obecnie gra dla zespołu Kobe w Japonii. Ma 25 milionów obserwujących na Twitterze i 38 milionów na Instagramie. Na Instagramie post został polubiony aż 270 tysięcy razy.

W tweecie wydanym kilka godzin po tekście Iniesty, hiszpański regulator rynku powiedział mu, że powinien być dokładnie poinformowany o kryptowalutach przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji. Nie powinien również zalecać innym, aby to robili.

Cześć @andresiniesta8, kryptowaluty, będąc nieuregulowanymi produktami, niosą ze sobą pewne znaczące ryzyko – odpowiedział hiszpański regulator piłkarzowi na jego koncie na Twitterze.

Regulatorzy rynku na całym świecie czuli się zaniepokojeni kryptowalutami oraz platformami, na których można było dokonywać handlu cyfrowymi monetami, ponieważ obsługują one ogromne kwoty pieniędzy i których operacje są w większości nieuregulowane.

W ciągu ostatnich kilku lat odnotowano kilka przypadków zniknięcia aktywów, zhakowania platform lub ich upadku.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: comarch akcje notowania | bitcoin kurs forum | cd projekt kurs akcji | kurs celon | biomed notowania | datawalk akcje rekomendacje | dax akcje |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here