Naga MarketsBroker detaliczny oferujący dostęp do szerokiej klasy aktywów, UFX, informuje o zawarciu kontraktu z jednym z lepiej rozpoznawalnych piłkarzy w świecie profesjonalnego sportu, wielokrotnym reprezentantem drużyny narodowej Hiszpanii oraz wieloletnim zawodnikiem FC Barcelony, Andrésem Iniestą.


Budowanie świadomości marki i nowe kanały marketingowe

Podobnie jak w szeregu innych umów sponsorskich tego typu, UFX otrzymuje prawa do wykorzystywania wizerunki A. Iniesty na swoich materiałach marketingowych, przez co ma zamiar budować świadomość marki oraz zwiększyć zasięg docierając do nowych, potencjalnych klientów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wstępny kontrakt podpisano na 2 lata z możliwość rozszerzenia do 3. Za sprawą najnowszej współpracy UFX pozyskuje kolejnego ambasadora – ostatnio podpisał kontrakt z legendą rugby, Mikiem Tindalemm oraz francuskim piłkarzem Emmanuelem Petitem, który został oficjalną twarzą grupy we Francji.

„UFX jest dumny mogąc ogłosić współpracę z legendą FC Barcelony. Jestem pewny, że umowa z Andreasem Iniestą pomoże nam przenieść dotychczasowe sukcesy na jeszcze wyższy poziom” – komentował Dennis de Jong, dyrektor zarządzający w UFX.

Ponad 20 lat w Barcelonie

Andrés Iniesta reprezentuje w świecie profesjonalnego footballu to co jest coraz rzadziej spotykane – przywiązanie do barw klubowych. Swoją przygodę z hiszpańską drużyną rozpoczął jako junior w 1996 roku, a od 2002 związany jest z głównym zespołem, z którym rozegrał do tej pory ponad 400 spotkań, zdobywając 34 gole.

Na swoim koncie posiada 33 różne tytuły i puchary, wśród których najważniejsze to niewątpliwie tytuł najlepszego europejskiego piłkarza 2012 oraz najlepszego rozgrywającego według IFFHS 2012 i 2013.

„Jestem zaszczycony mogąc zostać ambasadorem UFX i nie mogę doczekać się długiej oraz owocnej współpracy. Skupienie oraz determinacja pomogły mi osiągnąć dotychczasowe cele i liczę, że wykorzystam je również w nowej roli” – komentował A. Iniesta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here