Naga MarketsUwaga, uwaga !!! Na forum powstał temat, w którym każdy może za darmo, zaproponować spółkę z polskiej Giełdy, której analizę chciałby zobaczyć.

W przypadku, gdyby spółka nie była ani odrobinę atrakcyjna tzn. nie przejawiałaby żadnych sygnałów skłaniających do kupna lub choćby nawet do zastanowienia się na nią – analizy takich spółek będą publikowane tylko na forum. Na stronie głównej Comparic.pl pokażemy wybrane, naszym zdaniem ciekawe spółki.

Usługa jest całkowicie darmowa, zachęcamy do korzystania i podawania swoich propozycji, a także do dyskusji na tematy giełdowe, zamieszczając komentarze pod analizami spółek, które pojawiają się codziennie na łamach naszego portalu, także w weekendy, kiedy będziemy publikować podsumowanie tygodnia na GPW lub na naszym forum.

Propozycje spółek, których analizy chcecie zobaczyć, wpisujcie w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKolejny dzień MrYogi na FX 2014-01-14
Następny artykułUSD/TRY – analiza jednego z najpopularniejszych egzotyków
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here