Naga MarketsOd tygodnia kiwi pozostaje najsilniejszą walutą, co w stosunku do słabego dolara przejawia się umacnianiem pary walutowej NZDUSD. Dlatego też w krótkim terminie poszukiwać można okazji zakupowych, zgodnych z tendencją wzrostową.

Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, na początku obecnego tygodnia pojawił się kolejny impuls wzrostowy i cena zmierza w kierunku oporu przy 0.7231. Do zajmowania pozycji długich wykorzystać można potencjalną korektę wspomnianego impulsu wzrostowego oraz strategię TDiS.

Czekamy zatem na zniesienie wzrostów z tego tygodnia, których zakres będzie się mieścił między 33 a 66%. Jeśli w tym obszarze pojawiłby się sygnał zakończenia korekty, można będzie spekulować na wzrost, przynajmniej do oporu przy 0.72310.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

1801-nzdusd


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here