Naga Markets

Te artykuły również Cię zainteresują
38% opublikowanych w ciągu ostatniej doby analiz i komentarzy zawiera prognozy wzrostów dla pary EUR/USD. Również 38% prognozuje konsolidację lub wstrzymuje się od prognoz, a 24% wskazuje na spadki.


Elementami, na które najczęściej wskazywali analitycy były: wsparcie w obszarze 1,3505-26. Element ten powtarzał się w 19% opublikowanych informacji. Wsparcie 1,3625-30 (14%) oraz opór w rejonie 1,3693-1,3700, który również wystąpił w 14% analiz.


Powyżej graficzne przedstawienie najczęściej powtarzających się elementów analiz z ostatniej doby. W porównaniu z dniem wczorajszym, odsetek publikacji o sentymencie pozytywnym utrzymał się, spadła za to liczba publikacji o charakterze prospadkowym.

Jeżeli chcesz dostawać codziennie pełny i nieopóźniony raport Analizatora Walutowego na swoją skrzynkę e-mail, zapisz się:Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Analizatora, jakieś propozycje czy uwagi – prosimy je kierować w temacie na forum, pod adresem: Analizator Walutowy – pytania, sugestie, propozycje

Chcesz wiedzieć jak uzyskać stały i darmowy dostęp do Analizatora Walutowego, zapytaj: marcin.wenus@comparic.pl lub przeczytaj artykuł: Analizator walutowy – darmowy dostęp do nowego narzędzia

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułS&P500 – korekta na indeksach trwa
Następny artykułEUR/USD po lepszych danych od oczekiwań
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here