Naga Markets


38% opublikowanych wczoraj popołudniu oraz dzisiaj do godziny 11:00 analiz i komentarzy wskazuje na wzrosty na parze EUR/USD. Po 31% opublikowanych informacji zawiera niezdecydowanie analityków lub prognozy spadków.

Elementami, która najczęściej pojawiały się w informacjach dotyczących głównej pary walutowej w ciąg ostatniej doby były: wsparcia na poziomach: 1,3500-25 oraz 1,3570-1,3600, a także opory: 1,3600-27 oraz 1,3640-45.
Wg wielu analityków kluczowym wydarzeniem będzie konferencja Europejskiego Banku Centralnego o godzinie 14:30.

Powyżej naniesione strefy wsparć i oporów, czyli graficzne przedstawienie najczęściej występujących elementów opublikowanych w ciągu ostatniej doby.

Podsumowując, 38% analiz prognozuje wzrosty, pozostałe analizy sugerują spadki lub wstrzymują się od wskazywania kierunku. Zdania są więc dosyć równo podzielone, co sugeruje, że należy uważać z prognozowaniem dzisiaj kursu pary EUR/USD.

Jeżeli chcesz dostawać codziennie pełny i nieopóźniony raport Analizatora Walutowego na swoją skrzynkę e-mail, zapisz się:Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Analizatora, jakieś propozycje czy uwagi – prosimy je kierować w temacie na forum, pod adresem: Analizator Walutowy – pytania, sugestie, propozycje

NED

Chcesz wiedzieć jak uzyskać stały i darmowy dostęp do Analizatora Walutowego, zapytaj: marcin.wenus@comparic.pl lub przeczytaj artykuł: Analizator walutowy – darmowy dostęp do nowego narzędziaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułPolityka ECB bez zmian. Czekamy na konferencję i PKB USA.
Następny artykułGBP/USD – gdzie zatrzyma się korekta? Analiza popołudniowa
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here