analizator_walutowy


W ciągu ostatnich 24 godzin prognozy wzrostów dla EUR/USD znajdowały się w 11% opublikowanych analiz i komentarzy. 56% analiz wskazuje na równowagę, a 33% prognozuje spadki.


W ciągu ostatniej doby zdecydowanie najczęściej wymienianą strefą oporu był obszar: 1.3795-1.3840. Obszar ten pojawił się w 61% wszystkich publikacji na temat EUR/USD. Najczęściej wymienianym wsparciem, było: 1.3730-52, o którym wspomniano w 22% wszystkich publikacji. 17% analiz podało wsparcie na poziomie 1.3620.


Powyżej graficzne przedstawienie najczęściej wymienianych wsparć i oporów. W porównaniu z dniem wczorajszym, nadal utrzymują się wysokie wyniki dla ruchu bocznego bądź spadków na głównej parze walutowej. Przy czym rośnie poziom równowagi czy niezdecydowania wśród analityków. Coraz częściej wspomina się zarówno o trendzie wzrostowym, jak i o silnej strefie oporu, którą wyznacza poprzedni szczyt. Wskaźnik Nastroju Analitycznego (WNA) znajduje się poniżej 0 – co świadczy o negatywnych nastrojach panujących wśród analityków walutowych.

Dzisiejsze wydanie raportu zawierało obok każdej analizy – procentowy poziom sprawdzalności danego źródła oraz wyszczególnione wskazanie najskuteczniejszej trójki.

Cieszymy się, że Analizator rozwija się, także dzięki Waszym sugestiom. Zachęcamy do zapisywania się, aby móc w pełni korzystać z dobrodziejstw Analizatora Walutowego.

Jeżeli chcesz dostawać codziennie pełny i nieopóźniony raport Analizatora Walutowego na swoją skrzynkę e-mail, zapisz się:Zapisując się otrzymasz:

– Od poniedziałku do piątku raport Analizatora na swoją skrzynkę pocztową, zawierający streszczenia analiz opublikowanych w ciągu ostatnich 24 godzin
– Wskazanie Analizatora na dany dzień dla pary EUR/USD
– Statystki sprawdzalności
– Wskaźnik Nastroju Analitycznego
-Analizę zbiorczą najbardziej skutecznych analityków
– W przyszłości wiele, wiele więcej

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Analizatora, jakieś propozycje czy uwagi – prosimy je kierować w temacie na forum, pod adresem: Analizator Walutowy – pytania, sugestie, propozycje

Chcesz wiedzieć jak uzyskać stały i darmowy dostęp do Analizatora Walutowego, zapytaj: marcin.wenus@comparic.pl lub przeczytaj artykuł: Analizator walutowy – szczegółowa oferta

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here