analizator_walutowy


W ciągu ostatnich 24 godzin prognozy wzrostów dla EUR/USD znajdowały się w 13% opublikowanych analiz i komentarzy. Po 44% analityków prognozuje ruch boczny lub spadki.


W ciągu ostatniej doby zdecydowanie najczęściej wymienianą strefą oporu był obszar: 1.3800 – 1.3840. Obszar ten pojawił się w 25% wszystkich publikacji na temat EUR/USD. Najczęściej wymienianym wsparciem, było: 1.3700, o której wspomniano w 13% wszystkich publikacji.


Powyżej graficzne przedstawienie najczęściej wymienianych wsparć i oporów. W porównaniu z ubiegłym piątkiem, nadal utzrymują się wysokie wyniki dla ruchu bocznego bądź spadków na głównej parze walutowej. Widać wyraźnie, że nastrój wśród analityków uległ pogorszeniu i większość spodziewa się korekty lub odwrotu od trendu wzrostowego w dłuższym terminie.

Z przyjemnością informujemy, że Analizator Walutowy wkroczył na nowy tereny – publikacji obcojęzycznych: Analizator walutowy – szczegółowa oferta

Jeżeli chcesz dostawać codziennie pełny i nieopóźniony raport Analizatora Walutowego na swoją skrzynkę e-mail, zapisz się:Zapisując się otrzymasz:
-Od poniedziałku do piątku raport Analizatora na swoją skrzynkę pocztową, zawierający streszczenia analiz opublikowanych w ciągu ostatnich 24 godzin
-Wskazanie Analizatora na dany dzień dla pary EUR/USD
-Statystki sprawdzalności
-Wskaźnik Nastroju Analitycznego
-Analizę zbiorczą najbardziej skutecznych analityków
-W przyszłości wiele, wiele więcej

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Analizatora, jakieś propozycje czy uwagi – prosimy je kierować w temacie na forum, pod adresem: Analizator Walutowy – pytania, sugestie, propozycje

Chcesz wiedzieć jak uzyskać stały i darmowy dostęp do Analizatora Walutowego, zapytaj: marcin.wenus@comparic.pl lub przeczytaj artykuł: Analizator walutowy – szczegółowa oferta

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFOMC i USD według Barclays oraz Credit Agricole.
Następny artykułGBP/JPY analiza nocna
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

  1. Dzisiejszy raport trochę opóźniony z przyczyn technicznych m.in. przez wprowadzenia nowego systemu komentarzy. Teraz dodawanie swoich opinii pod artykułami jest znacznie prostsze i szybsze, zachęcamy do komentowania artykułów i pisania uwag i pytań, także na temat Analizatora Walutowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here