analizator_walutowy

Poniżej ranking najbardziej skutecznych źródeł po 8 dniach działalności Analizatora Walutowego.


Łączna sprawdzalność wszystkich analiz kierunkowych, które znalazły się w raportach Analizatora Walutowego, wynosi po 8 dniach: 71,43%

Liderem ze 100% skutecznością w 4 prognozach dla EUR/USD jest IDMSA, a właściwie pani Anna Wrzesińska – serdecznie gratulujemy!!!

Ranking uwzględnia tylko analizy kierunkowe – wskazujące na wzrosty lub spadki. Analizy długoterminowe czekają na swoją ocenę w poczekalni, gdy dojdzie do ich sprawdzenia się lub nie – punkty zastaną przypisane autorowi danej analizy.

Zawsze aktualny ranking, a także sprawdzalność wskazań Analizatora, wskaźniki nastrojów oraz wiele, wiele więcej – tylko dla zapisanych.

Zapisz się już dziś, wypróbuj Analizator. Powiąż z nami swoje konto lub załóż je w HotForex lub IronFx aby na stałe zdobyć dostęp do Analizatora Walutowego.

Jeżeli chcesz dostawać codziennie pełny i nieopóźniony raport Analizatora Walutowego na swoją skrzynkę e-mail, zapisz się:

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Analizatora, jakieś propozycje czy uwagi – prosimy je kierować w temacie na forum, pod adresem: Analizator Walutowy – pytania, sugestie, propozycje

Chcesz wiedzieć jak uzyskać stały i darmowy dostęp do Analizatora Walutowego, zapytaj: marcin.wenus@comparic.pl lub przeczytaj artykuł: Analizator walutowy – szczegółowa oferta

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Oceniamy tylko analizy kierunkowe, czyli takie, które wyraźnie wskazują na wzrosty lub spadki. Analizy bez kierunku lub takie, w których jest napisane, że gdy kurs przełamie wsparcie to będą spadki, jeżeli wyjdzie góra to będą wzrosty – nie są oceniane.

    Jeżeli analiza jest na dłuższy termin lub np. na dzień dzisiejszy nie można stwierdzić czy się sprawdziła czy też nie – trafia do poczekalni, tam co jakiś czas sprawdzamy ją.

    Udana analiza to ta, która sprawdziła się – jeżeli analiza wskazywała wzrosty, a na EUR/USD były wzrosty – uznajemy ją za udaną. Jeżeli analiza wskazywała na wzrosty, a cena spadła – ale nie przebiła wsparcia, o którym pisano w analizie – analiza trafia do poczekalni.

    Wszystko zależy od szczegółowości analizy, ale zawsze staramy się oceniać jak najbardziej dokładnie, nie skreślając zbyt szybko żadnej analizy. Oczywiście, jeżeli w analizie nie ma nic np. o tym, że wzrosty mogą być w dłuższym terminie, tylko podane, że autor spodziewa się wzrostów, a cena 2-3 dni spada to mimo wszystko musimy uznać ją za nietrafioną.

    P.S: Gratuluję wyniku, gdyby w rankingu znajdowały się źródła, które mają przynajmniej 3 analizy (bo był taki pomysł) – to Investio byłoby jeszcze wyżej.

  2. Ciekaw jestem jak liczycie skuteczność 🙂 bo jeśli chodzi o Investio domyślam się, że z moich porannych komentarzy 🙂 tylko nie wiem co mam uznać za udane a co nie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here