Naga Marketsanalizator_walutowy

W ciągu ostatnich 24 godzin prognozy wzrostów dla EUR/USD wystąpiły w 6% publikacji. 50% analiz wskazuje na równowagę, a 44% prognozuje spadki. Bezwzględnym wskazaniem Analizatora na dzisiaj są spadki

Najskuteczniejsza trójka źródeł analitycznych wskazuje na spadki (2) w dniu dzisiejszym.

W ciągu ostatniej doby najczęściej wymienianą strefą wsparcia była: 1.3460-80 – wymieniona była w 25% analiz. Najczęściej powtarzająca się strefą oporu: 1.3550-75, która wystąpiła w 31% analiz.

Powyżej graficzne przedstawienie najczęściej powtarzających się elementów.

Wskaźnik Nastroju Analitycznego (WNA) znajduje się poniżej 0, dzisiejszy poziom to -38. Jest to zatem odczyt negatywny, prospadkowy.

Każdy poniedziałkowy raport zawiera także zestawienie analiz oraz pozycji zajmowanych przez dużych graczy, z wyróżnieniem tych pozycji, które zostały zajęte w ciągu ostatniego tygodnia.

UWAGA – Analizator Walutowy dostępny jest w ofercie Consilium Invest. Każda osoba, które chce zdobyć dostęp do Analizatora Walutowego, zdobędzie jednocześnie dostęp do zamkniętego portalu Consilium Invest. Warunkiem jest założenie konta w IronFX, HotForex lub FXPro lub przepisanie istniejącego już konta. (minimalny depozyt 3000 USD. Do 7 lutego tylko 3000 PLN) Jak to zrobić, dowiesz się poniżej.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSpółka w trendzie wzrostowym – Mbank
Następny artykułEBC: stopy bez zmian, brak ruchów w polityce monetarnej
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here