Naga Markets5 września 2013

Po ustanowieniu lokalnego dołka 28-06-2013 na poziomie 1180.14 złoto znajduje się w korekcyjnej fali wzrostowej, w której to możemy wyraźnie wyróżnić pięciofalową strukturę. Jeżeli wzrosty na złocie mają być kontynuowane, po korekcie A-B-C powinniśmy zobaczyć nowe szczyty.

Na wykresie dziennym Kumo jest wzrostowe, cena znajduje się nad Kijun-sen i chmurą a ChikouSpan porwierdza ostatnie wzrosty. Kijun-sen układa się w poziomie informując o nadchodzącej korekcie, której potwierdzeniem jest przecięcie ceny przez Tenkan-sen.

analiza zlota 1

Na wykresie H4 cena znajduję się pod Kumo oraz Chikou Span jest poniżej ceny potwierdzając ostatnie spadki na złocie. Zwróćmy uwagę, że 100% zasięgu fali A odłożony od szczytu fali B wyznacza nam poziom równy Kijun-sen na wykresie D1. Strefa ta powinna być silnym wsparciem dla fali wzrostowej (1353.10) a ponowne przebicie Tenkan-sen (1403.55) sygnałem potwierdzającym formację.

analiza zlota 2

Testem dla całej koncepcji przedstawionej powyżej będą jutrzejsze wiadomości gospodarcze z USA : Non-farm Payrolls o godz. 14:30.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here