Naga MarketsTauron jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju. Sieci dystrybucyjne spółek należących do grupy obejmują 17% powierzchni kraju.

Spółka była analizowana 22 stycznia 2014 roku (Analiza). Zamówiona została przez nasz profil na facebooku: Profil ComparicNie wiemy komu przyznać punkty za to zamówienie, możemy jedynie prosić o kontakt. Poniżej wykres miesięczny z 22 stycznia:

„… Na wykresie miesięcznym widać bardzo ważną strefę wsparcia. Trwające kilka miesięcy wzrosty zostały całkowicie zanegowane lecz kurs ponownie reaguje w obszarze wspomnianego wsparcia. Tak silny impet spadkowy nie wygląda dobrze, aczkolwiek teraz blisko wsparcia, można zakupić te akcje z relatywnie niewielkim ryzykiem…

Poniżej wykres miesięczny, aktualny:

Widać, że wsparcie w końcu zadziałało i kurs mocno odbił się od dna.

Na wykresie dziennym można wyznaczyć strefę wsparcia, pod którą umieszczamy SL czyli zlecenie sprzedaży z limitem aktywacji na poziomie 4,52 zł.

invest

Jeżeli odnajdziemy zamawiającego lub sam się zgłosi – otrzyma 7 punktów za to zamówienie. Punkty zostaną przeliczone na udziały w Portfelu Comparic. Im więcej udziałów tym ważniejszy głos przy podejmowaniu decyzji odnośnie spółek w portfelu.

Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania kolejnych analiz.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here