Naga MarketsPowszechny Zakład Ubezpieczeń jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. Działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych. W skład Grupy wchodzą także PZU Życie, PTE PZU, TFI PZU oraz PZU Pomoc.

Spółka była analizowana 17 stycznia 2014 roku, jako pierwsza spośród wszystkich spółek na zamówienie: PZU – kurs zbliża się do dolnej bandy długoterminowego kanału wzrostowego

Te artykuły również Cię zainteresują

Poniżej wykres dzienny z 17 stycznia:

“… Wydaje się, że w najbliższym czasie spadki są nie do zatrzymania, a kurs nieuchronnie zmierza do dolnej bandy kanału. W tym miejscu kupujący mają szansę się uaktywnić. Dodatkowo miejsce to pokrywa się ze strefą wsparcia, rozciągającą się między 411 a 418 zł. Uważam, że jest to ciekawe miejsce do wypatrywania sygnału przewagi kupujących…”

Poniżej wykres dzienny, aktualny:

Jak widać, dolne ograniczenie kanału zostało wybronione.

Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania kolejnych analiz.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here