Naga MarketsPKP Cargo oferuje kompleksowe usługi logistyczne zarówno w zakresie przewozów krajowych, jak i wykonywanych poza Polską. Działalność Grupy obejmuje szeroki zakres usług kolejowego transportu towarów.

Spółka była analizowana w bloku “Analiza na zamówienie” 28 stycznia: PKP Cargo

Te artykuły również Cię zainteresują
Poniżej analiza sprzed 3 tygodni:

… Mimo bardzo krótkiego okresu notowań, mamy tutaj spełnione 3 podstawowe warunki do zawarcia transakcji wg. klasycznej analizy price action tzn. mamy trend wzrostowy, mamy dobrą lokację (wsparcie) oraz mamy sygnał zgodny z trendem. Przy tych założeniach można kupić akcje z bardzo niewielkim jak na spółki giełdowe ryzykiem, ustawiając zlecenie obronne pod świecą, na poziomie ok. 87 zł – w przypadku mocnych spadków tracimy trochę powyżej 3% wartości transakcji …” (28.01.2014)

Poniżej aktualna sytuacja na wykresie dziennym: 

 

Kupno nad pin barem z 27 stycznia z ceną ok. 90 zł daje w tej chwili zysk 3,33%. Pojawiło się nowe, lokalne wsparcie, pod którym można umieścić SL (zlecenie sprzedaży z limitem aktywacji 91 zł, ważne do odwołania). Teraz jest to już klasyczna gra za darmo, w której można jedynie jeszcze więcej zarobić. O sytuacji spółki będę informował na bieżąco.

Spółkę zamówił: Highlander70

Zysk wynosi 3% więc na weekend Highlander70 dostaje 3 punkty.

Punkty osób zamawiających będą przeliczane na udziały w Portfelu Comparic. Im dana osoba zamawia lub proponuje lepsze spółki tym ma więcej głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, które będzie podejmować decyzje dotyczące portfela akcji.

Zachęcam do zamawiania kolejnych spółek. W weekend podamy pełną punktację i wykaz akcjonariuszy.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here