Naga MarketsCyfrowy Polsat S.A. to wiodąca grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat – oferujący kilkanaście kanałów telewizyjnych (m.in. rozrywkowe, sportowe, informacyjne, biznesowe, lifestyle, filmowe oraz dla dzieci).

polsat mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie o interwale miesięcznym z pełną historia notowań mamy do czynienia z trendem wzrostowym, który wyraźnie przyspieszył w ostatnim czasie.

polsat w1

Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć ok 2 letnią linię trendu. Najważniejsze jest jednak pokonanie poziomu dotychczasowego szczytu i wyznaczenie nowego, historycznego maksimum.

polsat d1

Na interwale dziennym warto zwrócić uwagę na powtarzająca się sekwencję wzrostów i korekt. Aktualnie cena znajduje się nad takim wsparciem co w czysto technicznym ujęciu może oznaczać dalsze wzrosty. Oznaczone czerwonymi strzałkami świece, mające długie dolne cienie świadczą o krótkotrwałej korekcie oraz o tym, że spadki były wykorzystane do kupna akcji po nieco niższych cenach.

Prowzrostowa technika idzie w parze z fundamentami. Pod koniec sierpnia okazało się, że spółka odnotowała znacznie lepsze wyniki finansowe za drugi kwartał 2014 roku (znacznie wyższy od oczekiwań zysk netto). Jedna z nowszych rekomendacji DM BZ WBK zakłada cenę docelową na poziomie 31,40 zł. Oznaczałoby to dalszy wzrost o ok. 20%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie- wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ranking giełd kryptowalut | przewidywany kurs dolara | notowania nasdaq 100 | zlotowki | kurs pln | dj industrial |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. Witam,
    Chciałbym dowiedzieć się jak krótkoterminowo może zachowywać się grajewo?
    Po publikacji raportu okresowego nie było większego ruchu na papierach tej spółki,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here