Naga MarketsWtorkowa sesja na niemieckich indexach miała charakter korekcyjny. Dobrze z realizacją zysków poradził sobie najważniejszy index DAX. Wprawdzie pojawiła się na wykresie dwuświecowa spadkowa formacja inside bar, ale byki obroniły poniedziałkową lukę hossy, która jest obecnie najbliższym wsparciem (przerywane linie na wykresie 1D). Gorzej poszło pozostałym indexom, na nich wtorkowe świece spadkowe przykryły od razu poniedziałkowy i piątkowy dorobek byków. Bardzo mocny ruch w dodatku z podwyższonym wolumenem wykonał MDAX, ale na chwilę obecną nic się jeszcze złego dla byków nie dzieje, linie trendu nie są zagrożone.

Jutrzejszy dzień na rynku zdominowany będzie przez FED i jedno słowo PATIENT. Wprawdzie decyzja dopiero o 19-tej, więc już po zamknięciu notowań ale grający na kontraktach terminowych będą to mogli wykorzystać natychmiast. Oprócz krótkiej reakcji zaraz po ogłoszeniu decyzji FED należy mieć na uwadze, że w piątek rozliczenie marcowej serii kontraktów terminowych i jest bardzo prawdopodobne, że piątkowa sesja zostanie zakończona w okolicach historycznych szczytów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kontrakty na DAX poruszają się w kanale i we wtorek stronie popytowej udało się odbić od dolnego ograniczenia kanału wzrostowego. Wskaźnik DTOSC jeszcze wskazuje spadki, ale jutro dotrze do strefy wyprzedania.

DAX FUTURE 4H

2015-03-17_podsumowanie_sesji_WT_FDAX_4H

DAX 1D

2015-03-17_podsumowanie_sesji_WT_DAX_1D

MDAX 1D

2015-03-17_podsumowanie_sesji_WT_MDAX_1D
Więcej o DAX na www.worldtrader.pl

ACFX3-150x55 Broker ACFX umożliwia trading na kontraktach DAX 1,5 USD za 0,1 lota.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here