Naga MarketsWtorkowe notowania w Europie rozpoczęły się od niewielkiego cofnięcia po słabej sesji w Azji. Stało się to ponieważ w nocy czasu polskiego posiedzenie miał japoński BOJ i zawiódł on inwestorów. Wprawdzie trwa tam w najlepsze program QE oraz Japonia ma już ujemne stopy procentowe, ale rynki w stosunku do banków centralnych zachowują się obecnie jak narkoman pragnący ciągle dostawać większą dawkę.

Wtorkowa sesja rozpoczęła się 40 pkt luką bessy, ale zmienność przez całą sesję wyniosła jedynie 85 pkt. Pomimo kilkukrotnej próby przebicia wsparcia w rejonie 9910 pkt ostatecznie zostało ono obronione i DAX zakończył wynikiem -0.56%. Spośród spółek DAX30 23 straciły na wartości z czego najwięcej RWE -3.12%, 7 spółek zyskało na wartości z czego najwięcej Lufthansa +0.6%.

W środę o godzinie 19:00 czyli już po zakończeniu sesji europejskiej poznamy wyczekiwaną decyzję FOMC w sprawie stóp procentowych. A po 30 minutach odbędzie się konferencja prasowa szefowej FED. Rynki nie spodziewają się zmiany stóp, ale słowa Janet Yellen będą słuchane bardzo uważnie. Wsparcia na środę: 9910 pkt, 9850 pkt. Opory: 10000 pkt, 10130 pkt.

Otwórz pozycję na DAX u brokera FXGrow. Niski spread, model STP/ECN.

Wykres DAX future dla interwału M15.
Wykres DAX future dla interwału M15.

Już w najbliższą środę [16 marca] o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar: “WSKAŹNIKI ANALIZY TECHNICZNEJ – POMAGAJĄ ZAROBIĆ CZY POMAGAJĄ ZBANKRUTOWAĆ?”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Podczas sesji szkoleniowej omówione zostaną następujące praktyczne zagadnienia:

– przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach
– wskaźniki stosowane w Analizie Technicznej,
– konfiguracja wskaźników oraz spróbujemy odpowiedzieć na pytanie postawione w temacie

invest

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here