Naga MarketsWtorkowa sesja na DAX należała do popytu i nie mogło być inaczej ze względu na sytuację zewnętrzną. Przez cały dzień taniał EURUSD, który zszedł w rejon 1.0834. I to nie jest ostatnie słowo podaży bo istotne wsparcie znajduje się w rejonie 1.0810, więc spadki jeszcze chwilę mogą być kontynuowane.

Drugim bardzo pozytywnym czynnikiem były wzrosty za oceanem. We wzrostach pomagały dobre dane makroekonomiczne z amerykańskiej gospodarki oraz wzrosty na ropie. Kontrakty na S&P500 rosły od pierwszych minut wtorkowej sesji co w rezultacie skończyło się ostatnio nie widywanymi wynikami S&P500 +2.39%, NADAQ100 +3.15%. DAX wykorzystał okazję i przełamał opór w rejonie 9600 pkt, a na koniec wtorkowych notowań na DAX future kontrakty dotarły do kolejnego oporu na poziomie 9770 pkt. Zaraz po otwarciu środowych notowań udało się przełamać opór na 9770 pkt, jeżeli ten ruch będzie trwały to otworzy się droga to niezwykle istotnego poziomu 9910 pkt, o którym wielokrotnie wspominałem w poprzednich analizach (ostatnio w analizie weekendowej).

Podczas dzisiejszego webinaru “EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM” będziesz mógł/mogła wygrać wejściówki na FXCuffs o wartości 497zł/szt.

Wykres DAX future dla interwału H1.
Wykres DAX future dla interwału H1.

Już DZIŚ [2 marca] o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar: “EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Podczas sesji szkoleniowej omówione zostaną następujące praktyczne zagadnienia:

– przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach
– ryzyko bankructwa
– wielkość pozycji kluczem do utrzymania się na giełdzie
– poziomy zabezpieczenia dla limitów strat

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

invest

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here