Naga MarketsTakich wzrostów jakie miały miejsce we wtorek chyba nikt się nie spodziewał. Po czarnym poniedziałku, gdzie we wtorek chińska giełda SSE COMP znowu spadła -7,63%, a japoński Nikkei225 -3,96% Europa wybrała się na zakupy akcji. Francuski CAC40 +4,14%, angielski FTSE100 +3,09%, a Grecki ATHEX +9,38%. Również wszystkie niemieckie indeksy zakończyły sesję na plusie DAX +4,97%, MDAX +3,66%, TECDAX +5,60%, SDAX +4,86%.

Nie do końca wyjaśnić na tą chwilę można potężny wolumen podczas poniedziałkowych i wtorkowych świec. Może to zarówno być szybkie kupno i sprzedaż spekulacyjna jak i budowanie pozycji, która wieszczy wzrosty. Na razie DAX zrobił się dosyć niebezpieczny bo ruchy po 5% 30 walorów w jedną i drugą stronę w ciągu dwóch dni narażają traderów na stosowanie zbyt szerokich zleceń stop lost.

Na interwale dziennym udało się zakryś poniedziałkową lukę bessy i DAX zmierza w stronę wybitego wcześniej kanału spadkowego. Na interwale godzinowym kontraktów z jednej strony pojawiła się ukończona korekta ABCD gdzie AB=CD. Z drugiej strony na wykresie pojawił się kanał wzrostowy po takim spadku ten kanał tworzy formację flagi, która jest formacją kontynuacja, ale pytanie pozostaje jak wysoko ta flaga urośnie zanim nastąpi jej wyłamanie w dół.

Wykres kontraktów na DAX dla interwału H1.
Wykres kontraktów na DAX dla interwału H1.
Wykres indeksu DAX dla interwału D1.
Wykres indeksu DAX dla interwału D1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here