Naga MarketsZgodnie z oczekiwaniami z wczorajszej analizy początek wtorkowej sesji należał do popytu. Objawiło się to luką hossy oraz mocną wzrostową świecą podczas pierwszego kwadransu sesji. Dodatkowo we wzrostach DAX-a pomogły opublikowane przed sesją dane dotyczące produkcji przemysłowej Niemiec, które były lepsze od prognoz.

Dobry sentyment utrzymuje się również za oceanem co pcha niemiecki indeks w górę. Amerykański S&P500 znalazł się we wtorek na poziomie 2119 pkt co oznacza, że zabrakło mu zaledwie 13 pkt do historycznego szczytu. Niepokoić może wygląd wtorkowej świecy dziennej na S&P500 (mały korpus i długi górny cień). Taki PIN BAR może zapowiadać kłopoty, ale na ten moment poza niewielkim cofnięciem, które może się pojawić nie wygląda na to, żeby w tym miejscu miały się pojawić poważne spadki.

DAX future nie zdołał we wtorek przełamać oporu na poziomie 10275 pkt, ale jeżeli utrzyma się pozytywna atmosfera za oceanem, to wzrosty powinny być kontynuowane. Po przełamaniu wskazanego oporu następny znajduje się na poziomie 10360 pkt, a kolejny bardzo mocny opór to 10500 pkt.


Wykres DAX future dla interwału H4.
Wykres DAX future dla interwału H4.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here