Naga MarketsWtorkowa sesja była typową sesją na przeczekanie. Ostatecznie niemiecki DAX zgodnie z moimi oczekiwaniami z wczorajszej analizy zakończył dzień na minusie. Jednak wynik -0.34% na nikim nie robi wrażenia. Sesja rozpoczęła się w lepszych nastrojach, ale zapału wystarczyło zaledwie na pierwszą godzinę handlu po czym DAX zaczął sukcesywnie osuwać się tracąc na wartości. W dalszym ciągu uważam, że wsparcie na 10100 pkt powinno zostać przetestowane (do czego właściwie zabrakło we wtorek niewiele ponad 100 pkt ruchu).

FED

W środę poznamy decyzję FED jednak jak widać na zamieszczonej obok grafice, ankietowani ekonomiści dają 2% szans na cięcie stóp, a 0% na podwyżkę w kwietniu. Z tego względu decyzja wydaje się przesądzona, co jednak i tak wpłynie na zwiększoną zmienność na indeksach.

DAX future w środę będzie 3 dzień z rzędu próbował utrzymać się nad wsparciem 10275 pkt. Jeżeli wsparcie w końcu zostanie przełamane to czeka nas test 10100 pkt, jeżeli natomiast nastąpi odbicie od 10275 pkt to maksymalnie wzrosty mogą dotrzeć w rejon 10500 pkt.


Otwórz pozycję na DAX na rachunku brokera XTB.  X-Trade Brokers DM S.A. został najlepszym polskim brokerem 2015 według FXCuffs.


Wykres DAX
Wykres DAX future dla interwału H4.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here