Naga MarketsWczorajsze wystąpienie Jerome Powella wsparło dolarowe byki, lecz tylko przez chwilę. W drugiej części dnia dolar znajduje się mniej więcej po środku stawki koszyka walut G8 zyskując wobec funta czy franka szwajcarskiego, lecz oddając wczorajsze zyski wobec japońskiego jena oraz dolara australijskiego. 


Pokonanie w połowie miesiąca dolnego ograniczenia konsolidacji w której para przebywała przez większość minionego roku pozostaje najważniejszym sygnałem przyszłych zmian na wykresie USDJPY. Początkowo ciepło przyjęte słowa Powella nie wystarczyły jednak do pokonania górnego ograniczenia kanału spadkowego.


USDJPY – na które poziomy warto patrzeć? by Comparic on TradingView.com


Pozostaje nam więc czekać na dzisiejsze publikacje z Ameryki. Już o godzinie 14:30 poznamy drugi i ostatni szacunek PKB Stanów Zjednoczonych w czwartym kwartale 2017 roku. Według prognoz analityków Barclays – na pozytywne dane raczej nie mamy co liczyć. Jak w obliczu tej publikacji zachowa się USDJPY? Najważniejsze poziomy nadchodzących kilkunastu godzin zaprezentowano w analizie wideo na TradingView.


Już teraz skorzystaj z serii darmowych materiałów edukacyjnych i dołącz do Strefy eLearn portalu Comparic.pl!


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGiełda to nie hazard, wyniki zależą od ciężkiej pracy – wywiad z Anną Kocjan
Następny artykułCoinDash odzyskuje 20 tysięcy ETH skradzione z ICO
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here