Naga MarketsWczorajsze wystąpienie Jerome Powella wsparło dolarowe byki, lecz tylko przez chwilę. W drugiej części dnia dolar znajduje się mniej więcej po środku stawki koszyka walut G8 zyskując wobec funta czy franka szwajcarskiego, lecz oddając wczorajsze zyski wobec japońskiego jena oraz dolara australijskiego. 


Pokonanie w połowie miesiąca dolnego ograniczenia konsolidacji w której para przebywała przez większość minionego roku pozostaje najważniejszym sygnałem przyszłych zmian na wykresie USDJPY. Początkowo ciepło przyjęte słowa Powella nie wystarczyły jednak do pokonania górnego ograniczenia kanału spadkowego.


USDJPY – na które poziomy warto patrzeć? by Comparic on TradingView.com


Pozostaje nam więc czekać na dzisiejsze publikacje z Ameryki. Już o godzinie 14:30 poznamy drugi i ostatni szacunek PKB Stanów Zjednoczonych w czwartym kwartale 2017 roku. Według prognoz analityków Barclays – na pozytywne dane raczej nie mamy co liczyć. Jak w obliczu tej publikacji zachowa się USDJPY? Najważniejsze poziomy nadchodzących kilkunastu godzin zaprezentowano w analizie wideo na TradingView.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here