Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyDom Maklerski TMS Brokers zaprasza na webinar „Analiza techniczna w praktyce” z gościnnym udziałem dr Rafała Janika, autora „Książki o inwestowaniu”. Podczas szkolenia opowie on o skuteczności najpopularniejszych metod opartych o analizę techniczną.

Nie będzie to jednak gloryfikacja tej metody, którzy jedni mają za Świętego Graala inwestowania, a inni za zbiór bezwartościowych kresek, bo – jak sam zaznacza – wierzy bardziej, że „ceny na rynku giełdowym w dużej mierze kształtowane są w procesie losowym”. Będzie to więc merytoryczna, ale szczególnie ciekawa analiza skuteczności tego narzędzia, gdyż autor przeprowadził serię eksperymentów weryfikującą kilka tez związanych z analizą techniczną.

Ponadto dr Janik opowie o procesie tworzenia własnej strategii inwestycyjnej. Pokaże, co jest ważne podczas ustalania punktów wejścia oraz wyjścia z rynku, jak zarządzać pozycją oraz odpowie na pytanie w jakich przypadkach analiza techniczna może zapewnić nam przewagę nad rynkiem.

Dodatkowo, każdy uczestnik szkolenia otrzyma pierwsze 100 stron „Książki o inwestowaniu!” za darmo! Zarejestruj się na webinar już dziś! Szkolenie rusza 8 października o godzinie 18:00.

Dlaczego warto?

Dr Janik to teoretyk ale przede wszystkim aktywny praktyk – od 13 lat inwestuje na polskim, jak i zagranicznym rynku akcji. W celu dywersyfikacji portfela wykorzystuje również forex. Aktualnie prowadzi własną firmę doradczą pomagającą klientom instytucjonalnym zarządzać ryzykiem walutowym i inwestycyjnym.

Jego „Książka o inwestowaniu”, wydana w partnerstwie z TMS Brokers, obala mity i wyjaśnia zawiłości rynku. Odpowiada czytelnikom na najbardziej nurtujące pytania: jak działają rynki giełdowe? Co daje przewagę na rynku? Kiedy jest tanio, a kiedy drogo? Co się dzieje, gdy giełda „choruje” lub jest „odurzona”?

W „Książce o inwestowaniu” znajduje się również rozdział poświęcony CFD na akcje. Zawiera on porównanie i przewagi rynku kontraktów na różnicę do rynku akcji standardowych, w tym możliwość inwestowania w spółki giełdowe z poziomu aplikacji mobilnej. Janik poleca kontrakty CFD na akcje głównie inwestorom krótko- i średnioterminowym, wskazując na możliwość grania na spadki i inwestowania, gdy kursy akcji lub indeksy giełdowe idą w dół. Dom Maklerski TMS Brokers jako Sponsor strategiczny projektu udostępnia bezpłatnie pierwsze 100 stron „Książki o inwestowaniu” w formie ebooka.

Zapisz się na webinar i odbierz pakiet edukacyjny. Liczba miejsc ograniczona.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here