Naga MarketsNa wykresie dziennym USDMXN można zaobserwować największy impuls spadkowy od 2014 roku. Notowania przetestowały okolice poziomu wsparcia 19,50. Warto zwrócić uwagę na formację hossy podczas testu wcześniej wymienionego obszaru. Wybicie górą z formacji zmniejsza znacząco prawdopodobieństwo szybkich spadków poniżej ostatnie minima. Dalsza presja popytowa, może doprowadzić do testu oporu w okolicach 20,20. Prawdopodobnie tam można będzie zaobserwować reakcję sprzedających. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Wykres czterogodzinny wskazuję na wyraźny trend spadkowy. Po silnym impulsie notowania uformowały kanał, który jest respektowany przez rynek. Ostatni test dolnego ograniczenia kanału doprowadził do wzmożonej reakcji popytu. Silny opór znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu 20,00. Prawdopodobnie tam można będzie zaobserwować wzmożoną reakcje strony podażowej. Stałe wybicie z kanału należy potraktować jak wybicie z flagi spadkowej w trendzie wzrostowym. Spadek poniżej ostatniego dołka może doprowadzić do testu okrągłego poziomu wsparcia 19,00.

comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here