Naga MarketsBitcoin, Trend wzrostowy na BTCWiele mówi się ostatnio na temat analizy technicznej. Na gruncie giełdowym znalazła ona szerokie grono zwolenników i urosła niemal do rangi religii. W ostatnim czasie coraz więcej osób uważna natomiast, że AT nie działa. Czy zatem faktycznie analiza techniczna może sprawdzać się na rynkach? Czy kryptowaluty również respektują techniczne poziomy wsparcia i oporu? A może to tylko i wyłącznie kolejna metoda wróżenia z fusów?


Portal Comparic.pl razem z giełdą CoinDeal mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar, w trakcie którego postaramy zagłębić się w szczegóły analizy technicznej na rynku kryptowalut oraz udzielić odpowiedzi na w/w pytania. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (15.09.2019 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.

W trakcie tego spotkania przedstawimy podstawowe założenia analizy technicznej. Wskażemy czym różni się analiza rynku kryptowalut od tradycyjnego rynku walutowego. Wypunktujemy wszystkie za i przeciw oraz wydamy ostateczny osąd, czy analiza techniczna może być przydatna w handlu kryptowalutami. Drugą część tego spotkania poświęcimy natomiast na przegląd obecnej sytuacji technicznej na notowaniach najpopularniejszych coinów oraz projektów wskazanych przez uczestników szkolenia.

Zapisz mnie na webinarConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułDokąd dotrze cena Bitcoina? Czy Altcoiny pójdą w ślad za BTC? Analizujemy Wasze kryptowaluty
Następny artykułBlok po 22 – 14 października 2019: EUR/USD, GBP/USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here