Naga MarketsSpoglądając na wykres staramy się wyszukać poziomy, przy których następowała jakaś reakcja i cena miała tendencje do zmiany kierunku ruchu. Wyznaczanie tego typu miejsc służy nam do planowania swoich inwestycji. Okazuje się bowiem, że prawidłowe wyznaczenie tego typu stref może diametralnie zwiększyć naszą przewagę. Istnieje jednak aż kilka metod wyznaczania kluczowych poziomów wsparcia i oporu.

  • Portal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar nt. analizy Price Action.
  • Spotkanie odbędzie się już dziś (26 stycznia 2021 roku) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.
  • Wszystkie zapisane osoby otrzymają dostęp do nagrania z webinaru, który zostanie przesłany po kilku dniach od jego zakończenia

Analiza techniczna jako klucz do czytania rynków

Podczas tego spotkania Arek postara się w prosty i przejrzysty sposób wytłumaczyć jak krok po kroku poprawnie wykonać analizę techniczną:

  • Dowiesz się jak prawidłowo wyznaczyć lokalne oraz horyzontalne poziomy wsparcia i oporu, i dowiesz się czym tak naprawdę różnią się one między sobą
  • Poznasz dwa praktyczne sposoby kreślenia linii trendu
  • Dowiesz się jak rozróżnić trend od konsolidacji i impuls od korekty

Spotkanie podzielone zostanie na dwie części: teoretyczną i praktyczną, dzięki czemu oprócz suchych faktów będziesz mógł także zobaczyć jak taką analizę krok po kroku wykonuje doświadczony analityk.

Zapisz mnie na to szkolenie

Z tego miejsca zachęcamy również do zapoznania się z artykułem na temat poziomów wsparcia i oporu, będącego jednocześnie wstępem do w/w szkolenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here