Naga MarketsBitcoin w górę kurs BTCOd połowy grudnia 2018 roku Bitcoin znajduje się w tendencji wzrostowej. Na początku ruch w górę wydawał się jedynie korektą, niemniej dynamiczne wyjście powyżej 6000$ napawa sporym optymizmem. Cena coraz śmielej zbliża się do okrągłego poziomu 10 000 dolarów amerykańskich USD. Pytanie co dalej? Bitcoin jest najdroższy od maja 2018 roku. Czy to jedynie większa korekta, a może kryptowaluta wraca do hossy z jaką mieliśmy do czynienia pod koniec 2017 roku?


Analiza techniczna BTC/USD

Tak jak wspomniałem wyżej właściwie od pół roku tendencja na BTC/USD jest wzrostowa. Oczywiście dziać to bardzo dobrze teraz, a jeszcze do końca Marca mówiło się raczej o korekcie. Większy wystrzał pojawił się na początku kwietnia i od tej pory ruchy są silniejsze. Zbliżamy się do bariery 10 000$, jeżeli zostanie ona pokona to ruch w kierunki strefy przy 11 500$ powinien być formalnością. Uważam, że większa hossa może się zacząć dopiero powyżej tego poziomu, dopóki jesteśmy poniżej istnieje ryzyko wykonania ruchu w dół, niemniej tendencja od pół roku jest wzrostowa i jak na razie wszystko wskazuje na dalsze wzrosty.

Zobacz także: Banki Czarneckiego mocno w górę, Getin +16%, Ideabank +14%

Patrzą na niższy przedział czasowy – H4, po wybiciu nowych maksimów doszło do przetestowania poprzednich szczytów, jak na razie wsparcie jest zabronione, dlatego oczekuję ruchu w kierunku 10 000 zł. jeżeli jednak rynek wróci poniżej 8800$, spodziewałbym się korekty w okolice 7500 – 7600$ i stamtąd kolejnego ruchu wzrostowego


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here