Naga MarketsW dzisiejszym wpisie krótkie spojrzenie na dolara australijskiego w parze z jenem japońskim i dolarem nowozelandzkim. Na obu tych walorach panuje krótkoterminowy trend spadkowy, a korekty dotarły do górnego ograniczenia strefy oporu (zniesienie 33 – 66% ostatniego impulsu spadkowego).

AUDJPY

Na wykresie 4-godzinnym pojawiły się pierwsze świece spadkowe w korekcie wzrostowej. Cena znajduje się w strefie, gdzie można poszukiwać okazji do sprzedaży.

Na wykresie 30-minutowym widoczny jest niższy szczyt. Potencjalnym sygnałem do shorta będzie wybicie niższego dołka, a przy okazji linii trendu prowadzonej po dołkach korekty.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

AUDNZD

Para walutowa AUDNZD również znalazła się w górnym ograniczeniu strefy oporu. Na wykresie H4 widoczne są świece z dłuższymi knotami, co może wskazywać na powrót strony podażowej.

Z kolei na wykresie 30-minutowym już pojawił się sygnał sprzedaży. Było nim ustanowienie niższego dołka po zamknięciu świecy z godz. 8:30. Jeśli sygnał okaże się prawidłowy oczekuję powrotu do spadków. Zanegowaniem sygnału będzie wybicie ostatnich maksimów na 1.0769.

Opis strategii price action Tylko Dołki i Szczyty >>

Poza powyższymi walorami ciekawie nadal w grze pozostają instrumenty omawiane we wczorajszym przeglądzie.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here