Naga MarketsMinęły kolejne dwa tygodnie z sygnałami z banku Danske. Niestety po raz drugi wynik osiągnięty przez mój system był wyraźnie ujemny (-507 pipsów). Złożyło się na to aż 28 transakcji z czego jedynie 7 przyniosło zyski co dało marną skuteczność 25% przy stosunku Z/R na poziomie 1,7. Przy takich statystykach trudno było osiągnąć inny wynik.W zestawieniu całkowitym została przekroczona ilość 100 transakcji zamkniętych, a mianowicie licznik zatrzymał się na 113. Styczeń w wykonaniu mojego systemu na podstawie sygnałów z banku Danske (szczegóły) nie był zbyt udany, przez co zyski z grudnia praktycznie zostały wyczyszczone i wynik ogólny obecnie wynosi zaledwie 78 pipsów na plus. Nie jest to wynik taki jaki oczekiwałem, więc na chwilę obecną przez najbliższe tygodnie będę się zastawiał jaki filtr nałożyć na publikowane sygnały, może inaczej określę poziomy wejścia, TP i SL. Zapewne coś wymyślę i napisze o tym w lutym. Jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie w komentarzach.

Wracając jeszcze do podsumowania z 11 badanych par walutowych jedynie na 5 udało się osiągnąć wynik dodatni z czego jedynie 3 mają wartość oczekiwaną większą od 0 co jest sygnałem iż w dłuższym terminie ten system na tych 3 parach powinien być zyskowny (uważam jednak przydała by się większa próbka dla tych par do wyciągania takich wniosków).Linki do poprzednich analiz:
28.12.13-12.01.14
9-27.12.13
22.11.13-6.12.13
1-22.11.13

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Idealnie ich sygnałów czasami nie da się odwzorować bo nie są spójne o czym można przeczytać w pierwszym artykule.
    Pomijając ten fakt jedyną moją regułą jest brak przesuwania TP zgodnie z ich propozycjami, ale SL przesuwam tak jak zalecają.

  2. Bez rewelacji im idzie, jak rozumiem pisząc o swoim systemie masz na myśli idealne odwzorowanie ich sygnałów? Czy coś zmieniasz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here