Naga MarketsNa wykresie dziennym srebra można zaobserwować trend spadkowy. Świadczy o tym sekwencja coraz niżej położonych szczytów oraz dołków. Dodatkowym narzędziem pomagającym określić trend stanowią średnie kroczące EMA w skali D1 (75- i 100-okresowe), które są  skierowane ku dołowi. Aktualnie widać korektę w postaci formacji flagi. Cena przetestowała 50% zniesienia FIBO (mierzone od szczytu z 09.11.2016 r.) i znajduje się w okolicach strefy oporu 17,20-17,30 USD, przy górnej krawędzi wcześniej wymienionego układu. Warto przyjrzeć się wykresowi o mniejszej perspektywie czasowej.

Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń online Noble Markets>>>

Z perspektywy czterogodzinnej można zauważyć wyhamowanie wzrostów i powstanie strefy konsolidacyjnej. Poziom 17,25 USD pełni funkcje oporu, natomiast obszar przy 16,75 USD wyznacza wsparcie. Warto zwrócić uwagę na zwiększająca się przewagę strony podażowej. Widać większą ilość świec spadkowych oraz można dostrzec niższe dołki i szczyty. W sytuacji przełamania wsparcia, strefa ta będzie pełniła funkcję oporu, natomiast notowania srebra otworzą sobie drogę do dalszych spadków.


comapric forex noblemarketsWięcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here