Naga MarketsSpółka CI GAMES notowana na polskiej giełdzie należąca do indeksu sWIG80 pierwszą połowę bieżącego roku może zaliczyć do bardzo udanych. CIG podobnie jak inne spółki z branży gier, jest szczególnie lubiana przez inwestorów indywidualnych. W minionym tygodniu cena akcji przebiła szczyty z 2014 roku co daje szanse na kontynuację obecnego trendu. Poziom 15zł czyli wsparcie z połowy 2013 roku będzie w tej chwili najbliższym oporem, który może na chwilę powstrzymać wzrosty.

W minionym tygodniu prezes spółki giełdowej CI GAMES poinformował, że za rok odbędzie się premiera gry “Snajper: Ghost Warrior 3”. “Jestem bardzo zadowolony z tego, jak nasza gra została przyjęta na E3 i z reakcji graczy. To jest dobry zwiastun na przyszłość. Widzę ogromny potencjał komercyjny tej gry i mamy aspiracje, żeby otrzymała ona wysokie noty” – powiedział Tymiński.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka znajduje się w silnym trendzie wzrostowym od końca maja bieżącego roku. W ciągu 1,5 miesiąca wartość akcji spółki urosła dwukrotnie z 7,5zł do prawie 15zł za akcje. Ostatnie dwa dni to próba kontry przez obóz niedźwiedzi, ale wystarczy rzut oka na wolumen żeby dostrzec, że na razie byki są górą i zdobycie poziomu 15zł jest tylko kwestią czasu. Gdyby jednak walor wszedł w korektę to już poziom 13zł za akcję powinien stanowić mocne wsparcie.

Wykres spółki CI GAMES dla interwału 1D.
Wykres spółki CI GAMES dla interwału 1D.
Wykres spółki CIGAMES dla interwału 1W.
Wykres spółki CIGAMES dla interwału 1W.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here