Naga Markets

Niezmiernie miło nam poinformować, iż portal Comparic.pl wspólnie z brokerem Vantage przygotował dedykowany cykl 12 webinarów pt. “Analiza rynków w praktyce”. W odróżnieniu od większości tego typu szkoleń, cykl ten charakteryzował się będzie ogromnym naciskiem na przekazywanie wiedzy w praktyce, tj. wykorzystując w tym celu platformę handlową.

  • Arkadiusz Jóźwiak wraz z brokerem Vantage zaprasza na cykl 12 bezpłatnych webinarów
  • Szkolenia odbywać się będą co czwartek o godz. 20:00
  • Podczas czwartego webinaru zapoznasz się z najważniejszymi zniesieniami Fibonacciego

Nauka czytania wykresów w praktyce

Cechą charakterystyczną cyklu szkoleń online “Analiza rynków w praktyce” będzie fakt, iż wszystkie zagadnienia i narzędzia do analizy przedstawiane podczas tych webinarów bedą także prezentowane na platformie handlowej, dzięki czemu uczestnicy spotkań nie tylko poznają teorię, lecz także zagłębią się w praktykę.Kolejne szkolenie już w czwartek

W trakcie najbliższego spotkania, uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi zniesieniami Fibonacciego oraz dowiedzą się jaki warunek musi zostać spełniony, by były one skuteczne w określaniu poziomów zwrotnych, wsparć, oporów i potencjalnych celów transakcyjnych.

Webinar ten odbędzie się już w najbliższy czwartek, 29.09.2022 r. o godz. 20:00.

Zapisz mnie!

Kolejne spotkania z cyklu “Analiza rynków w praktyce” odbywać się będą co tydzień, w każdy czwartek o godz. 20:00.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB
Poprzedni artykułHandlujesz kryptowalutami? Nie zapomnij o obowiązku rejestracji!
Następny artykułBitcoin potrzebuje regulacji, by pokonać 22 tys. dol., uważa Kevin O’Leary
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here