Naga MarketsW poniedziałek była nudna sesja, gdzie przez cały dzień zakres wahań ceny wyniósł 110 pkt. Wsparcie na poziomie 10753 pkt broniło przed spadkami, a opór 10863 pkt nie pozwalał na kontynuację wzrostów. Niemieckie indeksy zakończyły w okolicach piątkowego zamknięcia DAX +0,06%, MDAX +0,05%, SDAX +0,24% wyjątkiem był indeks technologiczny, który zaliczył mocniejszą przecenę TECDAX -1,05%. Spośród spółek DAX30 17 zyskało na wartości z czego najwięcej RWE +1,51%, Fresenius SE +1,36%, Lufthansa +1,33%. Straciło na wartości 13 spółek najbardziej Deutsche Bank -1,37%, ThyssenKrupp -1,46%, Continental -1,47%.

Obecny tydzień będzie interesujący, ponieważ jeżeli uda się na indeksach niemieckich i amerykańskich zakończyć miesiąc w okolicy obecnych poziomów to na wykresie zostaną bardzo okazałe wzrostowe świece. A wszystko to wydarzy się przed końcem roku, który zazwyczaj jest pozytywny da giełd. Już w środę poznamy decyzję FED na temat stóp procentowych, ale nerwowo może być już we wtorek ponieważ po wtorkowej sesji opublikowane zostaną wyniki spółki Apple. Spółka ta to istna lokomotywa napędowa obecnej hossy i jej wyniki mogą wpłynąć na cały rynek.

Wypróbuj brokera FXGrow. Egzekucja zleceń w modelu STP/ECN, ekstra godziny handlu dla DE30CASH. Konto REAL i DEMO zawiera micro loty na DAX.

Wykres FDAX dla interwału H1.
Wykres FDAX dla interwału H1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here