Naga MarketsWilbo to firma działająca w branży przetwórstwa rybnego. Działalność spółki obejmuje produkcję i sprzedaż konserw rybnych, owoców morza, ryb mrożonych oraz konserw mięsnych. Wypromowała markę konserw rybnych Neptun. Głównym rynkiem zbytu jest rynej krajowy. Eksport stanowi około 10% obrotów firmy i stale rośnie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać trend spadkowy oraz dosyć spore odbicie, które dotarło do kluczowej strefy (niebieska spadkowa linia). Można zauważyć także formację RGR, której zasię zrealizował się. Wydaje się, że pokonanie pierwszej, niebieskiej linii, a następnie linii spadkowej, które zbiegają się w tym samym miejscu może doprowadzić do powstania nowego trendu wzrostowego.

Wykres tygodniowy pokazuje, że kurs zatrzymał się w strefie oporu, którą tworzą poprzednie szczyty. Odbicie od dna jest jednak naprawdę silne i daje nadzieję na kontynuację po zakończeniu korekty.

Szukając miejsca końca korekty na wykresie D1, można zauważyć strefę wsparcia, przy której znajduje się aktualna cena. Trochę niżej są kolejne wsparcia aż do 0,50 zł, aczkolwiek zejście poniżej tego poziomu może zanegować cały ruch wzrostowy.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza: Mario Draghi przecenił EURUSD
Następny artykułZłoty ofiarą kryzysu na Ukrainie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here