Naga Markets



Wasko świadczy kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również instytucji, w tym operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, instytucji finansowych oraz jednostek administracji publicznej. Wasko jest także dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz świadczy usługi związane z wdrażaniem, utrzymaniem i eksploatacją systemów informatycznych.

Te artykuły również Cię zainteresują




Na wykresie miesięcznym widać bardzo ciekawą sytuację. Notowania w ostatnim czasie wpisują się w formację klina, jeżeli doszłoby do wybicia górą to jednocześnie kurs pokonałby długoterminową linię trendu spadkowego, a także opór w okolicach 3 zł, widoczny na niższych interwałach. Powstałby bardzo mocny sygnał kupna, z najbliższym oporem w rejonie 4 zł.

Na wykresie tygodniowym widzimy wspomniany wcześniej opór w okolicach 3 zł oraz w przybliżeniu formację klina, z której prędzej czy później będzie cena będzie musiała się wybić.

Aktualnie na wykresie dziennym widać potencjalny początek ruchu wzrostowego – 2 dołki i 2 szczyty w układzie wzrostowym. Jest jednak za wcześnie aby prognozować, czy już ten ruch doprowadzi do wybicia ze wspomnianych formacji o linii trendu. Spoglądając szerzej na wykres dzienny, kurs porusza się mimo wszystko ruchem bocznym i na mocny sygnał kupna należy jeszcze poczekać.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcje Binarne: GBP/CAD H1 – obrona wsparcia – TopOption 67%
Następny artykułFormacja motyla na GBPJPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Nie ma za co 🙂 Ciekawe spółki z przyjemnością się analizuje. Zapraszam do kolejnych zamówień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here