Naga MarketsVistula Group S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Aktualnie działalność koncentruje się na rozwoju marek Vistula, Wólczanka, W.Kruk i Deni Cler Milano.Na wykresie kurs znajduje się między dwoma ważnymi ograniczeniami, wsparciem i oporem. Aktualny ruch wydaje się zmierzać w kierunku oporu. Warto także z bliska przyjrzeć się czerwonej linii, która wyznacza lokalne wsparcie.

Na wykresie tygodniowym widać to lokalne wsparcie, od którego są już pierwsze próby odbicia. Ważna jest linia korekty, która jest bardzo dokładnie respektowana i jej wybicie można uznać za jakiś sygnał do dalszych wzrostów, gdyż aktualne spadki można uznać za korektę, porównując ich „powolność” z dynamiką wcześniejszej zwyżki.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here