Naga MarketsGłównym przedmiotem działalności Vistal jest wytwarzanie i montaż stalowych konstrukcji spawanych wszelkiego typu, w tym dla sektora infrastrukturalnego, offshore, marine, budownictwa kubaturowego, przemysłowego, hydrotechnicznego oraz energetycznego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie dziennym widać trend rosnący wraz z korektą, która dotarła do jedynego możliwego wsparcia. Spółka jest notowana na giełdzie od początku 2014 roku i tak naprawdę to zbyt krótka historia notowań aby można było prognozować dalszy ruch, aczkolwiek firma ma pozytywne rekomendacje i jest szansa na obronę wsparcia.

Milkiland to czołowy producent wyrobów mlecznych takich jak sery, jogurty czy masło działający na jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się rynków, Wspólnocie Niepodległych Państwa (WNP) , głównie na terenie Ukrainy i Rosji.

Wykres z interwałem tygodniowym pokazuje trend spadkowy od samego początku notowań. Jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że powstaje tzw. ubite dno czyli silne wsparcie, które z czasem posłuży do odbicia w górę. Tak się jednak nie stało, dno pękło a kurs po raz kolejny zanurkował. Nie widać żadnych sygnałów kupna na dzisiaj, aczkolwiek można obserwować spółkę choćby pod kątem wybicia linii trendu co dałoby sygnał kupna.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here