Naga MarketsDziałalność firmy skoncentrowana jest na wyszukiwaniu oraz rezerwacji połączeń promowych, które realizowane są na trasach morskich basenu Morza Bałtyckiego, Północnego, jak i Adriatyku. Oferta spółki, obejmuje zarówno promy dla ciężarówek, jak również tanie bilety promowe na rejsy pasażerskie. Za pośrednictwem Uboat Line klienci mogą zarezerwować m.in. miejsca na promy do Szwecji, Anglii, Irlandii oraz innych popularnych portów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na interwale tygodniowym widać, że po okresie wzrostów nadszedł czas głębokiej korekty – na razie jeszcze można mówić o korekcie. Kurs dotarł do kluczowego poziomu wsparcia oraz linii trendu. Spadek poniżej tej strefy spowoduje zakończenie trendu wzrostowego, a brak wyraźnych wsparć poniżej może spowodować bardzo głębokie spadki.

Na interwale dziennym widzimy tę sytuację w przybliżeniu. Jeżeli kurs ma jeszcze rosnąć to jesteśmy w strefie zero, w ostatnim miejscu skąd notowania mogą zacząć rosnąć.

Dwa szkolenia price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here