Naga Markets

TelForceOne SA ,podmiot dominujący grupy kapitałowej, specjalizującej się w dystrybucji akcesoriów do telefonów komórkowych.Wykres miesięczny przedstawia trend wzrostowy, który zmierza do ważnego, wręcz historycznego oporu. Szanse na dotarcie do tego poziomu są moim zdaniem całkiem spore, zwłaszcza patrząc na brak silniejszych spadków i korekt, podczas gdy większość spółek zachowywała się znacznie gorzej.

Na wykresie tygodniowym cena wybiła ostatni, lokalny szczyt. Poziom ten pełni teraz rolę wsparcia. Jeżeli cena będzie dalej spadać, to wydaje się, że połączenie wsparcia z linią trendu może dać ciekawą okazję do dołączenia do panującego trendu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułEURJPY – szansa dla popytu
Następny artykułSezon na dywidendę – ECA
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here